Tõrva vald

Tõrva kutsub Jüriöö jooksule!

20. aprilli õhtupoolikul saab Tõrva keskväljakult alguse jüripäevale pühendatud meeleolukas teatejooks, kuhu on oodatud 8-liikmelised võistkonnad. Osalema oodatakse nii ettevõtete, ühingute, spordiklubide kui ka sõpruskondade võistkondi.

Sportlikult meelelahutuslik õhtu saab alguse kell 18.00, mil algavad lasteaia- ja algkoolilaste jooksud takistusrajal ning hilistel reageerijatel on võimalik end jooksule registreerida kohapeal. Start antakse Tõrva keskväljakult kell 19.00 ning teatejooksu rada kogupikkusega 2,8 kilomeetrit kulgeb läbi linna. Võistkonnas on kokku kaheksa liiget – neist neli nais- ja neli meesjooksjat. Tulge kindlasti osalema – hea võimalus liikumisaasta puhul saada mõõdukas füüsiline koormus ning teha oma sõpruskonnaga midagi uut!

Anna enda võistkonnast märku SIIN.

Võidukal meeskonnal on au süüdata jüriöö tuli, misjärel algab keskväljakul rock-kontsert ansambliga KOLMTEIST.
KOLMTEIST on 2001. aastal Tõrvas loodud kolmeliikmeline rockbänd. Aastate jooksul on vahetunud bändi nimi ja muutunud stiil ja kõla ning keel, milles lauldakse, aga koosseis on püsinud muutumatu. Rain laulab ja mängib kitarri, Helmer mängib bassi ja laulab ning Lembit mängib trummidel. Mängime sirgjoonelist rocki, metali käikudega.

Võistlusest osavõtt ja kontsert on kõigile tasuta!

Tõrva liigub!

Lisainfo võistluse kohta:
Tiina Neumann, tiina.neumann@torva.ee, 5664 0993