Reedeti kell 10.00 toimub Murumajas (Kungla 2, Tõrva) beebiring kõige pisematele. Võimlema on oodatud beebid vanuses 3 kuni 6 kuud. Kaasa tuleks võtta tekike või rätik, millel beebil on mõnus lamada. Esimene kokkusaamine toimub 3. novembril 2023 kell 10.00 Murumajas. Lisainfo ja registreerimine: egneoitspuu@gmail.com
Mängitakse erinevaid lauamänge, mis arendavad noorte loovust, kujutlusvõimet, sotsiaalseid oskusi jne.
Lisaks mitmekesistele füüsilistele joogaharjutustele õpime hingama, keskenduma ning harjutame lõdvestustehnikaid ja negatiivsetest emotsioonidest vabanemist.
Organisatsioonis pööratakse rõhku riigikaitsele, olulisel kohal on ka ohutuse teemad, sportlikud tegevused, matkatarkuste omandamine, samuti on tegevustesse sisse põimitud kodanikuoskusi ning ajalooteadmisi.
HK Unicorn Squad on liikumine, mis pakub huviharidusena tehnoloogiaõpet ainult tüdrukutele.
Tantsuklubi eemärgiks on noore tantsija areng läbi erinevate tantsustiilide.
Lihtsamad joogaharjutused läbi mängulise lähenemise.
Tõrva Raadio on mõeldud noortele ja täiskasvanutele, kes tahavad proovile panna oma sõnalist oskust, parandada eneseväljendust, diktsiooni ning saada juurde julgust avalikuks esinemiseks
Tõrva Muusikakool võtab vastu täiskasvanuid kandleõppesse! Anna oma soovist märku aadressil taevanelill@gmail.com
Nii! Kes tahab saada noorpäästjaks 2023?! Tõrva päästeala noortering jätkab ka 2023. aasta sügisel, et meie kogukonna noored oleksid tugevamad ja julgemad ning mis kõige tähtsam – oskaksid ohuolukorras käituda ja ohte ennetada.
Taagepera Käsitöökamber loodi 2016. aastal ja tegutseb Taagepera külamajas.
Meie ringis osalevad nii lapsed kui täiskasvanud, vanuselist piirangut pole. Ringis osalevad inimesed üle Tõrva valla.
Mulgi Kultuuri Instituudi eestvõttel toimub mulgi keele ja kultuuri huviring erinevas vanuses huvilistele Tõrva raamatukogus kaks korda kuus.
Huviringi eesmärk on parandada noorte esinemisjulgust ja eneseväljenduse oskust, toimetulekut ootamatutes situatsioonides.
SPIN on noorte arenguprogramm, mis põhineb jalgpallitrennidel ja sisaldab sotsiaalseid oskuseid arendavaid töötube.
Robootikaringi eesmärk on arendada lapse ruumilist, loovat ja tehnilist mõtlemist ning õppida oma tegevust läbi mõtlema ja plaanima
Bändiring on mõeldud neile, kel huvi bändi teha ja kes oskab mängida juba mõnda muusikalist instrumenti.
Animatsiooniringis saab õpilane ühendada enda huvi kunsti, animatsiooni ja tehniliste vahendite (kaamera, arvuti jms) vastu.
Tantsukooli peamiseks eesmärgiks on noorte tantsijate loovuse ja eneseväljendusoskuse arendamine läbi tantsu.
Tõrva Lauluseltsi segakoor ootab uusi liikmeid – nii nais- kui meeslauljaid.
Alanud uus hooaeg on täis noorte laulupeoga „Püha on maa” seonduvat ja kulgevat.
2019 aasta novembris tähistas Jandali oma 30 tegevushooaega. Jandalis on selle aja jooksul tantsinud üle poolesaja tantsija.
„Liisud” on hakkajad ja rõõmsameelsed naised ja on alati valmis vastu võtma uusi liikmeid oma ridadesse.
Repertuaar on mitmekesine. Tantsime nii autori- kui seatud tantse, seltskonnatantse, teiste rahvaste tantse, mõnikord ka laulumänge.
Ansambli kunagise juhendaja, Sven Malmi loodud laulu pealkirja „Laulud on rõõm” peame oma ansambli motoks, sest lauldes saab tõesti hea tuju.
Tõrva Kunstistuudio on üle 15 aasta pakkunud huvilistele võimalust tegeleda maalimise, joonistamise, keraamika ja käsitööga (viltimine, siidimaal, vitraaž, kangakudumine, rahvuslik käsitöö).
Stuudiosse kuuluvad lapsed alates 3. eluaastast kuni täiskasvanuteni. Stuudio viljeleb estraaditantsu, eesti teemalisi tantse, showtantsu, kantriline-tantsu, võimlemist ning rahvatantsu.
Ajast aega on inimesed nõudnud leiba ja tsirkust. Estraaditrupp Tõrva Tilgad soovivadki tuua naeratuse oma kuulajate nägudele
Rahvamuusikaansambel Kirime ühendab endas erineva tasemega rahvamuusikahuvilisi inimesi.
Tõrva külakapell loodi 1972. aastal Paul ja Alma Kaidre algatusel. 1980. aastal sai kapellist rahvamuusikaansambel nimega Jauram.
Käsitöönaised saavad oma oskused proovile panna õmblemise, tikkimise, kaaruspaela kudumise, vööde- ja sukapaelte põimimise läbi.
Memmede rahvatantsurühm “Hõbejuus” alustas 1995. aastal. Alustati 8 liikmega, hetkel on liikmeid 10.
Hõbetäht käib koos kord nädalas. Lauludakse, tantsitakse ja õpitakse pidevalt midagi uut juurde.
Saviringis õpitakse erinevaid tehnikaid. Eesmärgiks on arendada käelist tegevust ja loovust. Tehtud tööd ka glasuuritakse ning põletatakse saviahjus.
Projekti rahastusel on saadud tööstuslik õmblusmasin, tikkimismasin koos tikkimisprogrammiga, kiriteljed, kahed vööraamid, kaks molbertit ja paberimasin. Olemas on ka saviahi.
Edukalt tegutsevatel pensionäridel tuli mõte, et miks mitte alustada rahvatantsuga ja esinemas käia.
Rühma koosseisu kuulub kümme tantsijat, kellest hetkel on aktiivselt tantsimas kaheksa.